Nincs megjeleníthető tartalom

Kapcsolat

Szennyvíztisztítómű kezelő – Csatornaműkezelő állás

Bakonyszentlászló - 2023. 03. 29.

Bakonyszentlászló szennyvíztisztító telepre

A PANNON-VÍZ ZRT munkatársat keres a Nyúli Üzemmérnökség szennyvízágazatára a Bakonyszentlászló szennyvíztisztító telepre

 Elvárás:

• szakmunkás végzettség

 • „B" kategóriás jogosítvány

Munkaköri feladatok:

• szennyvíztelepen napi feladatok ellátása

• mintavételek elvégzése

 • adminisztrációs feladatok

Előny:

• üzemeltetésben szerzett tapasztalat

 • önálló munkavégzésre való affinitás

 • Bakonyszentlászló, Veszprémvarsány környéki lakóhely

Amit kínálunk:

• betanítás

 • azonnali munkakezdés

 • hosszú távú munkalehetőség

 • határozatlan idejű szerződés

 • stabil munkahely

Szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével - az iktato@pannon-viz.hu email-címre küldje meg.

Borítóképünk illusztráció
< Nyitólap
< Összes hír

Ossza meg ismerőseivel!