V. Jöjj és Jásd
Tudásmegosztó tábor kiállításának megnyitójára.
Szeretettel invitáljuk és várjuk az V. Jöjj és Jásd! - Tudásmegosztó táborunk kiállításának megnyitójára.
ALKOTÓTÁBOR KIÁLLÍTÁSA
Az ember és környezete
2026. június 24. (szerda)
15:30 óra
MEGNYITJA SZANYI BRIGITTA
Laczkó Dezső Múzeum igazgatója
Köszöntőt mond:
Győry Tünde, polgármester,
Kurcsis László, kurátor
KIÁLLÍTÓK:
Bombicz Barbara – festészet
K. Bauer Klára – tűzzománc
Kurcsis László – grafika (művészeti vezető)
Kustán Melinda – textil
Milu Milanovich Ildikó – festészet
Muzsai Viktória – fotó
Nagy Bogi – festészet, szobrászat
Polcsik Enikő – festészet
Virág Lajos – fotó
és a tanítványok
Bartis Zselyke, Dénes Andrea, Füredi Kata, Gavacs Anikó, Halmai Nándor, Lantai Gyula, Lantai Lili, Magó Petra, Németh László, Szabó Ákos
SZERETETTEL VÁRJUK!
A belépés díjtalan
Bodzaház és Tájház Látogatóközpont – Jásd

