V. Jöjj és Jásd

Tudásmegosztó tábor kiállításának megnyitójára.

Szeretettel invitáljuk és várjuk az V. Jöjj és Jásd! - Tudásmegosztó táborunk kiállításának megnyitójára. 

ALKOTÓTÁBOR KIÁLLÍTÁSA

Az ember és környezete
2026. június 24. (szerda)
15:30 óra

MEGNYITJA SZANYI BRIGITTA
Laczkó Dezső Múzeum igazgatója

Köszöntőt mond:
Győry Tünde, polgármester,
Kurcsis László, kurátor

KIÁLLÍTÓK:
Bombicz Barbara – festészet
K. Bauer Klára – tűzzománc
Kurcsis László – grafika (művészeti vezető)
Kustán Melinda – textil
Milu Milanovich Ildikó – festészet
Muzsai Viktória – fotó
Nagy Bogi – festészet, szobrászat
Polcsik Enikő – festészet
Virág Lajos – fotó

és a tanítványok
Bartis Zselyke, Dénes Andrea, Füredi Kata, Gavacs Anikó, Halmai Nándor, Lantai Gyula, Lantai Lili, Magó Petra, Németh László, Szabó Ákos

SZERETETTEL VÁRJUK!
A belépés díjtalan

Bodzaház és Tájház Látogatóközpont – Jásd

' V. Jöjj és Jásd' cikk borítóképe
A térkép megjelenítéséhez hozzá kell járulnia a sütik kezeléséhez!